İptal İade


İADE PROSEDÜRÜ
Satın aldığınız ürün ya da ürünlerinizi, kullanılmamış, etiketleri çıkartılmamış ve fatura/sipariş formu ile birlikte olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade işlemi için geri gönderebilirsiniz

  • PAKET İÇİNE FATURAYI KOYDUĞUNUZDAN EMİN OLUN

İade yapmak istediğiniz ürün(leri) zarar görmeyecek şekilde satın alma faturası veya sipariş formu ile birlikte paketleyin. Satın alma faturası veya sipariş formu ile gönderilmeyen paketlerin iadesi kabul edilmeyip karşı ödemeli şekilde tarafınıza iade edilecektir.

  • WHATSAPP ÜZERİNDEN İADE TALEBİ OLUŞTURUN

Whatsapp üzerinden talep oluşturduktan sonra ELLO TEKSTİL  ARAS KARGO cari kod ( 2204154551148) ile en yakın ARAS KARGO şubesinden gönderim sağlamanız yeterlidir.

  • DİĞER HUSUSLAR
  1. Diğer kargo firmalarıyla yapılacak gönderimlerde karşı ödemeli gönderilerin ücretini karşılayamayıp veya teslimat sırasında ödemeyi kabul edemeyeceğimizi ve iadeden doğan ücretleri de ödeyemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.
  2. İade için göndermiş olduğunuz ürünler depo personellerimiz tarafından teslim alındıktan sonra işleminiz 14 gün içerisinde sonuçlandırılacaktır.
  3. Ürünlerin size ulaşması amacıyla ödediğiniz Kargo Ücreti iade edilmemektedir.
  4. Etiketi koparılmış, kullanılmış, tekrar satışa sunulamayacak şekilde zarar görmüş ürünlerin değişim ve iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı