HER DÖNEMİN KADIN ETEK MODELLERİ

KADIN ETEK MODELLERİ

Kadın etek modellerini dört mevsim kullanılabilen, rahatlığın yanı sıra şıklığın da değişmezleri arasında yer alan kıyafetler olarak kabul edilmektedir. Kısa etek modelleri ile iddialı ve şık bir görünüme kavuşan kadın, uzun etek modelleriyle de rahatlığı yaşamaktadır. Uzun etek, özellikle iş yaşamında kullanılan kıyafetlerin başında gelmektedir.

 

Kadın Etek Seçiminde Şıklık ve Rahatlığı Birlikte Yaşamak İster

 

Kadın etek modellerinin seçiminde iki unsur üzerinde durmaktadır. Sağlayacağı şıklık ve rahat kullanım imkanı tercihleri belirleyen özellikler olarak öne çıkmaktadır. Etek modellerinde rahatlığı şıklığın önüne koyan kadınlar pamuklu, keten ve kot tarzı kumaşlardan tasarlanan ürünlere yönelmektedir. Bu kumaşların nefes alan yapıları, sıcak yaz günlerinde bile terletmeyen, konforlu bir kullanım imkanı sunmaktadır. Rahatlığın baz alındığı seçimlerde genellikle uzun etek modelleri tercih edilmektedir. Özellikle iş yaşamında ve yoğun tempolu koşuşturmalarda rahat hareket etmek isteyen kadın, olumsuz durumların ortaya çıkmasına izin vermeyen uzun etek ile çok daha fazla rahat etmektedir. 

Rahatlığın yanında rahatlık kadar şıklığı da öne alan kadın etek seçiminde daha marjinal tercihler ortaya koymaktadır. Bu aşamada eteğin kumaşı kadar boyutları ve tarzı da önem kazanmaktadır. Kısa etek dört mevsim kullanılabileceği gibi özellikle yaz dönemlerin kıyafeti olarak öne çıkmaktadır. Günlük kullanım için de değerlendirilen bu modeller, genellikle arkadaş buluşmaları, akşam yemekleri için tercih edilmektedir. Kısa etek kullanımında tamamlayıcı unsurlar da ön plana çıkmakta, kombin oluştururken biraz daha dikkatli olmak gerekmektedir. 

 

Uzun Etek Modelleri Seçimi

 

Şıklık ve rahatlığın tanımı, vücut tipine ve zevke uygun seçimler yapılması olarak değerlendirilmektedir. Özellikle uzun etek modelleri geniş seçim imkanıyla pileli, drapeli ve bol modellerde bulunmaktadır. Tüm vücut tiplerinde güzel duran bu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Diz hizasında, koyu renkli ya da dikine çizgili modeller daha şık bir görünüm imkanı sunacaktır. 

En beğenilen uzun etek modelleri kalem ve çan modelleri olarak öne çıkmaktadır. İsteğe bağlı olarak eteklerinizi kemer ile de kullanabilirsiniz. Siz de etek rahatlığı ve şıklığını yakalamak istiyorsanız, Ello en doğru adres olacaktır. 

Etiketler: www.ello.com.tr/etek-162
Aralık 16, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı