DİNAMİK GÖRÜNÜMLÜ KADIN MONT MODELLERİ

KADIN MONT MODELLERİ

İsmini tarzından alan, hem kadın hem de erkekler için vazgeçilmez mont çeşitleri arasında gösterilen bomber mont, sonbaharın son dönemleri ile kış aylarında sığınılacak sıcak bir liman olarak kabul edilmektedir. Kadın mont modelleri arasında öne çıkan tasarımlar içerisinde yer alan ürün, renkli tasarımları ile dikkat çekmektedir. Kadın bomber mont modellerinde daha çok renkler ve klasik tasarımlar tercih edilmektedir.

 

Bomber Mont Modelleri ile Tarzınızı Ortaya Koyun

 

Bomber mont modelleri, farklı tasarımları ile özellikle genç kesimin tercih ettiği dış giyim ürünleri arasında yer almaktadır. Bel ve bilek kısımları lastik manşetler ile şekillendirilen, kolları ise şişme tasarlanan ürün, sonbahar ve kış aylarında soğuğa karşı direnç sağlamasının yanı sıra şık tasarımlar olmasıyla da tercih edilmektedir. 1980’li yılların sonlarına doğru ortaya çıkan ve kısa süre içinde gençlerin gözdesi haline gelen mont çeşitleri arasında yer alan ürün, kısa süre içerisinde geniş kitlelerin tercihi haline gelmiş, günümüze kadar uzanan bir serüven yaşamıştır. 

Siyah ve kahve modelleri ile klasik tarzını devam ettiren bomber mont modelleri, günümüzde çok renkli tasarımlar halinde de piyasaya sürülmektedir. Spor görünümün hakim olduğu kadın bomber mont modellerinde genellikle spor kumaşlar tercih edilmektedir. Bu tarzda tasarlanan ürünlerde çok daha renkli ve hareketli modeller ortaya çıkmaktadır. Desenli, çiçekli ve kürklü tasarımlar kadın mont modelleri arasında trend ürünler arasında yer almaktadır.

 

Bomber, Mevsim Geçişi için Vazgeçilmez Kadın Mont Modelleri Arasında 

 

Bomber, kış dönemlerinde de kullanılsa da genellikle mevsim geçişleri için tercih edilen kadın mont modelleri arasında yer almaktadır. Belden ve bilekten lastik manşetler ile desteklenen bu modellerin tarzını tamamlayan unsur, aynı özelliklere sahip yaka bölümünün oluşturulması gösterilmektedir. 

Kolları şişme tasarlanan, bazı modellerinde ise son derece kalın şişme özellikler barındıran kadın bomber mont modelleri, kullanıcısına farklı bir tarz katmaktadır. Son derece kolay kombinlenebilen mont çeşitleri arasında gösterilen bomber için spor pantolon ve tişört en uygun giyim tarzı olarak kabul edilmektedir. Siz de bomber şıklığı ve rahatlığını yaşamak istiyorsanız, Ello ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır.

Etiketler: www.ello.com.tr/mont
Aralık 20, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı