BODYSUİT NASIL KOMBİNLENİR?

BODYSUİT

Son dönemlerde şık ve seksi giyimin en önemli parçalarından biri olarak kabul edilen bodysuit, kadınların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Bodysuit modelleri ile kombin oluşturmanın çok farklı seçenekleri bulunmaktadır. Cüretkar tarzda dekolte bodysuit modelleri için en özel dokunuşlar olarak öne çıkarken, dantel bodysuit modellerine çok daha farklı bir tarz katmaktadır.

 

Özel ve Kullanışlı Bodysuit Modelleri 

Bodysuit modelleri, kadınların son dönemlerde vazgeçemediği, son derece kullanışlı tek parça kıyafetler olarak tasarlanmaktadır. Zengin bir tasarım imkanına sahip olan bu tarzı vazgeçilmez kılan unsurların başında kadına verdiği şıklık ve rahatlık olarak kabul edilmektedir. 

Özel seçilmiş bir bodysuit ile kombin oluşturmak son derece rahat olmaktadır. Bu aşamada kadının yalnızca nasıl bir tarz istediğini belirlemesi yeterli olacaktır. Doğru kombin ile dantel bodysuit seksi bir gece kıyafeti haline gelebilirken, spor bir kombin oluşturmada farklı bir tarz öne çıkabilmektedir. 

 

Dekolte Bodysuit Seksi Görünümün Garantisi 

Dekolte bodysuit seksi ve kadınsı görünümün garantisi olarak kabul edilmektedir. Vücut hatlarını öne çıkaran bir tasarım olan kıyafetin hem göğüs, hem de sırt dekolteli modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Özel partilerde, arkadaş buluşmalarında öne çıkan kombinler arasında yer alan bu tarz bir tasarım, aynı renkte yüksek bel bir pantolon ile mükemmel uyum ortaya koymaktadır. Partiler için genellikle tercih edilen dantel bodysuit, kadının seksi görünümünün garantisi olarak kabul edilmektedir. 

Günlük yaşamda da rahatlıkla kullanılabilen bodysuit, vücut ölçüleri baz alınarak seçilmelidir. Vücudu saran bir modelin tercih edilmesi, vücut hatlarının ortaya çıkarılmasında etkili bir seçim olacaktır. Bu tarz bir üst ile skinny tarzı pantolon mükemmel bir uyum ortaya koyacak, tüm gözlerin size çevrilmesine yol açabilecektir. 

Bodysuit modelleri spor giyim tarzında da sıklıkla tercih edilmektedir. Zıt renklerde tasarlanan tayt ve spor ayakkabı ile spor şıklığı ile seksi görünümü birleştiren dekolte bodysuit, her zaman tarz görünmenize imkan tanıyacaktır. 

Siz de bodysuitler ile tarzınızı ortaya koymak, seksi bir görünüm elde etmek istiyorsanız, Ello ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır.

Etiketler: https://www.ello.com.tr/bodysuit
Şubat 02, 2023
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı