ELLO BLOG

 • Şubat 27, 2023

  Günümüzün moda trendlerinde, kadınlar için elbise en önemli giyim parçalarından biridir. Her kadının gardırobunda farklı renk ve modellerde elbiseler bulunur.

  https://www.ello.com.tr/elbise-242
 • Şubat 23, 2023

  Bodysuit, kadınlar arasında en popüler üst giyim parçalarından biri haline geldi ve bu sezon da moda dünyasının en trend parçalarından biri olarak öne çıkıyor. Bodysuitler, vücuda tam oturan, uzun kollu veya kolsuz, genellikle tek renk veya desenli, tek parçalı bir giysi olarak tanımlanabilir.

  https://www.ello.com.tr/bodysuit
 • Şubat 21, 2023

  Kadın ceket elbise kombinleri son yılların en trend parçalarından biri haline geldi. Hem klasik hem de modern stilleri bir arada sunan bu parça, birçok farklı tarzı yansıtmak için kullanılabilir.

  https://www.ello.com.tr/ceket-155
 • Şubat 17, 2023

  Günümüzde, iş hayatında profesyonel bir görünüme sahip olmak oldukça önemlidir. İşte tam da bu noktada kadın takım modelleri devreye girer.

  https://www.ello.com.tr/takim
 • Şubat 15, 2023

  Deri pantolon genellikle sert ve maskülen bir imajla ilişkilendirilse de, doğru şekilde kullanıldığında zarif ve feminen bir görünüm de yaratabilirler. Özellikle kadınlar için, deri pantolonlar, güçlü ve sofistike bir stili yansıtmanın yanı sıra feminen bir tarzı da destekleyebilir.

  https://www.ello.com.tr/pantolon-145
 • Şubat 13, 2023

  Kadın gömlek modelleri, hem günlük kullanım hem de iş ortamında son derece uygun kıyafetler olarak değerlendirilmektedir. Özel toplantılar ya da davetler için saten gömlek kullanılarak hazırlanan kombinler son derece şık bir görünüm ortaya koymaktadır.

  https://www.ello.com.tr/gomlek
 • Şubat 10, 2023

  Kullanım alanı ve amacına uygun olarak tasarlanan kadın elbise modelleri uygun boyutlarla desteklenen yırtmaç ve dekolteler ile son derece çekici bir hal alabilmekte, daha cesur ve cüretkar giyinmeyi tercih eden kadınların seçimi ise mini elbise modelleri olmaktadır.

  https://www.ello.com.tr/elbise-242
 • Şubat 08, 2023

  Kış dönemlerinin hayat kurtaran üst giyim ürünleri arasında kadın mont modelleri ayrı bir öneme sahip tasarımlar olarak dikkat çekmektedir. Her kadının sahip olmak istediği modeller arasında yer alan kürklü mont, hem zorlu kış koşullarında kullanıcısını soğuktan korumakta, hem de tarz ortaya koymaktadır.

  https://www.ello.com.tr/mont
 • Şubat 04, 2023

  Yapısı itibariyle son derece zarif bir görünüm ortaya çıkaran saten kumaş, kadın gömlek modelleri için vazgeçilmez malzemelerden biri olarak kabul edilmektedir. Saten gömlek kadın üzerinde mükemmel bir görünüm ortaya koymaktadır.

  https://www.ello.com.tr/gomlek
 • Şubat 02, 2023

  Son dönemlerde şık ve seksi giyimin en önemli parçalarından biri olarak kabul edilen bodysuit, kadınların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Bodysuit modelleri ile kombin oluşturmanın çok farklı seçenekleri bulunmaktadır.

  https://www.ello.com.tr/bodysuit
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı